4.4.12

Teisibased mõtted

Päev, mida aitas sisustada kahe artikli tõlkimine Postimehe hüvanguks. Õhtul aga pakkus naudingut Meistrite liiga veerandfinaal, kus vastasteks Barcelona ja Milan, mis üsna oodatult kulges väga võitluslikus vaimus, eriti kui silmas pidada, et esimene kohtumine oli lõppenud väravateta viigiga. Mäng oli õige tasavägine pikka aega, tegelikult üsna lõpuni välja, kuigi nii minutit kümmekond enne lõppu oli näha, et Milan on 1:3 kaotusseisus juba loobunud. Oleks arvatavasti olnud veelgi põnevam, kui Barcelona kasuks poleks määratud esimesel poolajal lausa kaht penaltit, millest esimene oli kahtlemata igati teenitud, aga teise õigsuse või õigemini mõistlikkuse üle käib usutavasti veel tükk aega vaidlusi. Ent sellest hoolimata vääris Barcelona võitu igati ja et ka Milan polnud papist poiss, oli mõnus õhtupoolik garanteeritud.

Loetud: Tehnikamaailm 4/2012; TM kodu ja ehitus 4/2012
Vaadatud: Euroopa jalgpalli meistrite liiga: Barcelona - Milan (TV6), Peegel (PBK)