22.6.12

Neljabased mõtted

Tavaline tööpäev. Õhtupoolik pakkus taas jalgpallielamust, kui EMi veerandfinaalis olid vastamisi Tšehhi ja Portugal. Viimane oli mõistagi pigem favoriit ja et mäng lõppes Portugali kasuks 1:0, võib seda ka kinnitada. Aga kergelt see võit neile ei tulnud. Terve esimese poolaja oli tunne, et tõesti, kohe nüüd lähebki Tšehhi juhtima ja Portugali lootused hääbuvad või vähemalt muutub nende teostamine palju keerulisemaks. Ent teise poolaja esimestel sekunditel ette võetud ootamatu reid Tšehhi värava alla lõi tšehhid otsekui rivist välja ja kuigi nad hiljem episoodiliselt suutsid mängu tagasi tulla, läks see poolaeg juba portugallaste valitsemise tähe all. Nojah, 2:1 või 3:2 tulemus peegeldanuks seda mängu ehk paremini kui tšehhide kuivalejäämine, aga egas alati kõik ka kõige paremini ei lähe :-)

Loetud: Oma Keel 1/2012
Vaadatud: Grace'i päästmine (TV3), Elas kord ... (FoxLife), jalgpalli EM: Tšehhi-Portugal (ETV)